A është Beniada “Hirushja” e “BBV”?

Beniada është njëra ndër banoret më simpatike të “Big Borther Vip”.

Beniadën e karakterizon një humor i mirë , ani pse shumë shpesh ngatërrohet me emrat, gjë që e bëri shumë të dashur për publikun.


Kënga “Parfumi” është kënga e preferuar e Benadës, të cilen e këndon shumë shpesh, dhe së fundmi e krahasuan edhe me një personazh të filmave viaztimor.

Ajo u krahasua me hirushën, pesonzhin më të dashur të filmave vizatimor./Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *