Arjola kthehet me biletë kthimi/ Pyetja që i bëri Iliri i la të gjithë me gojë hapur..

Arjola ka patur nje nate me shume emocione ne spektaklin e mbremshem. Big Brother kishte pergatitur surprize te madhe per aktoren.

Ajo fitoi nje shtepi ne kodrat e diellit se bashku me femijet e saj dhe tashme e ka fituar Big Brotherin e saj pas dhurates fantastike qe ka fituar.

Arjola Demiri ne fakt ishte e eliminuara e radhes nga Big Brother, ndersa fati beri qe te kishte bileten e kthimit dhe u be serish pjese e lojes.


Ne momentin e rikthimit ne shtepi ajo tha: “Nuk ka finaleeee pa mua”. Menjehere iu afrua Iliri duke i thene nje fjale te bukur.

“E pe Sabin? Ishte aty Sabi?”, Arjola i tha atij: “Po, po e takova. Ishte aty dhe ishte shume mire”, tha e gezuar dhe shume e emocionuar Arjola.

Iliri dhe Sabiani kane patur nje shoqeri shume te mire me njeri-tjetrin. Ata kane shkuar shume mire brenda shtepise dhe kane ndare momente te bukura.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *