Donaldi bëri sherr të madh me Einxhel/ Trixa i del në mbrojtje të dashurit: Ti ato i ha për mëngjes…

Sherri i fortë i Einxhelit dhe Donaldit vazhdon të zgjojë reagime kudo. Ditën e sotme, ka qenë Beatrix që ka folur lidhur me këtë situatë shumë të nxehtë.

Ish-banorja dhe partnerja e Veshajt ka postuar pak orë para spektaklit të sotëm, një video ku Donaldi shfaqet i veçuar nga pjesa tjetër e banorëve.


Këngëtarja e cilëson si më të fortin dhe thotë se do të jetë me të deri në fund. “Donald ti i ha sherret e debatet për mëngjes. Je më i vërteti aty brenda. Qëndro i fortë. Me ty deri në fund”, ka shkruar Trixa.

Kujtojmë që mbrëmjen e sotme, janë në nominim Einxhel, Donaldi, Beniada dhe Arjola, ku njëri prej tyre pritet të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Beatrix Ramosaj u rikthye në ekran mbrëmjen e kaluar në spektaklin “Big Brother VIP”, pas disa javësh mungesë. Ajo tha se ka kaluar disa ditë të vështira, por e kanë surprizuar mesazhet e publikut.

rixa ka ndarë disa foto nga spektakli në rrjetet sociale, duke treguar si ka kaluar. Këngëtarja e ka përmbledhur këtë moment me një shprehje të saj,

e cila u bë virale kur ishte brenda shtëpisë: “si i thonë e bukur në shqip:. “Mbrëmë ka qenë një natë ehmm.. si i thonë “bukur” n’shqip?”, ka shkruar Beatrix në Instagram.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *