Gafa e madhe ne Big Brother/ Iliri genjen Donaldin sy me sy…

Iliri dhe Donaldi paten nje debat mes tyre mbremjen e djeshme ne Big Brother Vip. Ata nisen te diskutonin ne lidhje me situaten e Einxhel

Donaldi dhe Iliri diskutuan mes tyre per ngjarjen me Einxhel dhe folen si miq. Balerini i tha Donaldit qe nuk duhej te perfshiheshin persona te trete.

Ne klipin e dhene nga Arbana u pa qarte se Iliri kishte folur me banoret e tjere duke fajesuar Donaldin.


Donaldi menjehere reagoi duke i thene se ishte i pafytyre dhe se i kishte thene disa gjera qe tani ne prime i mohonte.

Ne fakt, Donaldi ka tre drejte sepse Iliri ja ka thene se e vlereson dhe se nuk duhet te perfshihen persona te tjere ne shtepi.

Big Brother po futet ne finalen e madhe dhe tashme do te kete surpriza te medha. Te gjithe luajne per vete!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *