“Kur kam intervistuar unë Mozzikun, ti bëje patinazh në Vlorë”/ Einxhel prapë sherr me Donaldin

Sonte spektakli i Big Brother ka nisur me diskutime nga sherri që nisi puntatën e kaluar mes Einxhel dhe Donaldit, pasi ajo tha se ku ka punuar me aktorin ai nuk e ka paguar.

Që nga ky moment nisën një sërë akuzash, ku ndër të tjera Einxhel tha se Donaldi është bërë i famshëm vetëm nga e dashura.


Sonte në spektakël Donaldi tha se Einxhel është treguar shumë e ulët dhe ndaj nuk ka folur me të gjithë këto ditë.

Ndërsa Einxhel pasi Donaldi i tha se çfarë ka bërë ajo me karrierën e saj, ajo ja ktheu se kur ajo i ka bërë intervistë Mozikut., Donadi bënte patinazh në Vlorë./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *