Nami në rrjet/ Bora Zemani sërish shtatzënë…

Prezantuesja e njohur Bora Zemani ka treguar shpesh për lidhjen e saj të ngushtë me të birin, i cili tashmë është rritur dhe është bërë një vogëlush 7 vjeçar.

Së fundmi Bora ka publikuar një video në Tik Tok dhe Instagram ku ka provokuar ndjekësit e saj, duke thënë se është shtatzënë.

Në një video ajo shfaqet me barkun e madh, por pastaj zbulon se në fakt bebi është Arbori. “Sa barku i madh. Jam shtatzënë”, tha moderatorja. “Me një beb të madh”, tha vogëlushi, i cili nxori më pas kokën nga bluza duke qeshur.


Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Hysen Rama ka dhënë një intervistë për emisionin ‘Glamour Zonë’, ku foli për eksperiencën e tij në formatin televiziv shumë të komentuar.

Ai ka treguar për një mashtrim të prezantueses Bora Zemanit, në bashkëpunim me produksionin. Sipas Hysenit kur Bora ka thënë se Alvisës i erdhi një mesazh me një video, ku i kërkohej të dilte nga programi,

ky është komplet mashtrim se po të kishte ndodhur dhe po ta kishte parë vërtetë Bora në celularin e saj ata do ta tregonin si çdo gjë tjetër që tregojnë. Po e vërteta sipas tij është se ata nuk treguan kurrë asnjë provë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *