Beatrix ‘brenda’ shtëpisë së Big Brother, ja çka i tha Donaldit

Kënga e Beatrix Ramosajt kushtuar dashurisë me Donaldin, u lëshua sërish brenda Big Brother VIP.

Ky moment sigurisht nuk i ka ikur Trixës teksa Donaldi e këndoi fjalë për fjalë.

Ajo madje e ndau me ndjekësit e saj momentin dhe tha se ai është më i vërteti aty brenda.

Lexojeni më poshtë postimin e plotë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.