Cmendet rrjeti/ Fifi në një lidhje dashurie me ish-bashkëshortin e Adrola Dushit

Këngëtarja e njohur Fifi është shumë e komentuar në rrjet si për jetën profesionale, ashtu dhe atë private. Së fundmi, një lajm që po qarkullon kudo në rrjet e ka vendosur në qendër të vëmendjes.

Burime pranë “Iconstyle” kanë raportuar se Fifi është në një lidhje dashurie me Adis Patushin, ish-bashkëshortin e Adrola Dushit.

Nga ana tjetër, vetë Adisi ka publikuar një foto ku shfaqet Fifi duke e puthur në faqe.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *