Ledri një baba i përkushtuar, ja çfarë bën për vajzën e tij

Ledri Vula tanimë është baba i një vajze, reperi shqiptar Ledri Vula dhe bashkëshortja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Ata marrin përherë vëmendje me postimet e tyre në instagram të cilat menjëherë kthehen në lajm.


Nuk mungojnë as imazhet e shumta me vajzën e tyre Poem Blu ani pse të dy shumë të angazhuar në profesionet e tyre, atë e vënë në plan të parë.

Së fundmi Sara ka zbuluar gjestin e mahnitshëm të Ledrit që ka bërë për vajzën e tij Poem, para se të shkoi në koncert Ledri fillimisht kujdeset ta vëjë në gjumë vajzën, gjë të cilën e tregon imazhi që ka postuar Sara./Lajmi/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *