Lulet bien nga qielli/ Donaldi merr surprizën e madhe në Big Brother

Surprizat për Donaldin në “Big Brother VIP” duket se nuk kanë fund. Sot ai është surprizuar nga dy vëllezërit e tij, Romeo dhe Mario.

Dyshja kanë kaluar sipër shtëpisë së “Big Brother VIP” me helikopter duke hedhur karafila nga ajri. Kjo surprizë kaq e bukur ka emocionuar jo vetëm Donaldin por të gjithë banorët, të cilët kanë dalë jashtë të gëzuar.


 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *