Prishet miqësia mes Noizyt dhe Edit të “Për’puthen”

Kohëve të fundit diçka që u komentua shumë në mediat rozë ishte miqësia me reperit të njohur Noizyt dhe Edit të “Për’puthen”.

Por në një live e Kozak Braçin, Edi foli hapur duke treguar se kur ishte në Zvicër, Noizy e ftoi atë në një lokal ku edhe filloi miqësia mes dyshës.


Unë kam shku te Noizy jo Noizy te unë, Noizy osht legjend njerëzit msojnë prej tina, Noizy kur ka ken i ftum në Zvicër, me nji shisha Bar, pastaj unë jam shku kot aty kam pa Rigelsin aty që ka qen me njerëzit e vet dhe sigurimi i Noizy-t , unë e njihja përmes Instagram-it.

Mbasandej unë e kom pa Noizy-n dhe sigurimin e tij dhe kur më pa sigurimi i tij mu, ma ka bo me dor, Eduard ça bone si je vllai mir e kena fol içik nuk do të thotë kjo që Noizy mka thirr mu, thjesht ma ka tregu respektin sigurimi tina”, u shpreh ai./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *