Romeo e surprizoi binjakun e tij Donaldin në datën e përvjetorit të tij me Borën?

Data e famshem në shqiptari e ish – çiftit donald dhe Bora, e që ende po sjell polemika në publik.

Me datë 5 dyshja kanë syrtarizuar lidhjen e  tyre.


Me këtë datë edhe aktori Veshaj i dërgoi moderatores varësen e tij për ditë të përvjetorit.

Ndërkaq, dje ai u surprizua nga qielli në “Big Brother VIP” nga vëllau i tij binjak Romeo

Romeo mbi një lartësi të lartë i hodhi Donaldit trëndafila të kuq derisa i bëri edhe një urim me fjalë të veçanta.

E pikërisht, edhe dje ishte data 5 dhe trëndafilat që Bora i tha Donaldit që nuk i ka dhënë kurr trëndafil e që edhe kjo ndodhi në shtëpinë e famshme kur Bora e vizitoj ish – partnerin.

Por, çfarë fshihet pas këtyre veprimeve nuk dihet.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *