Shoku i Donaldit nxjerr bllof Einxhelin/ Nxjerr provat që ajo ka gënjyer për përplasjen me makine

Se kush ka të drejtë Donaldi apo Einxhel, në debatin e tyre ende nuk është vërtetuar kjo gjë. Secili nga dyshja po hedhin akuza dhe kunja drejt njëri-tjetrit për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur në kohën kur kanë punuar bashkë.

Einxhel vazhdimisht thotë se është akisdentuar dhe kështu nuk ka pasur mundësi të shkojë në punë atë ditë, ndërkohë Donaldi e thotë të kundërtën.

Në vazhdimësi, njëra nga mikeshat e Einxhel e cila ka qenë me të kur është aksidentuar, së fundmi ka dhënë detaje për rrjedhjen e ngjarjes.


Teksa fliste, ajo e tregoi edhe vendin se ku janë ak sidentuar e cila tha të kundërtën e asaj që ka thënë Einxheli. Kur Donaldi e pyeti mbrëmë se ku është ak sidentuar, Einxhel tha të rruga e kosovarëve ndërsa mikja e saj thotë te komuna e parisit.
Ish-fituesi i “Big Brother VIP”, Anaid Kaloti, që ka mbështetur fort Donaldin nga fillimi i ‘BBV’, ka ndarë video në Instastory-n e tij me këto dy gjëra kontradiktore.

Ndryshe, Einxhel dhe Donaldi edhe sot e kanë vazhduar debatin teksa shtonin se kanë mesazhe të njëri-tjetrit. Madje, Einxhel tha se do e hidhte në gjyq që nuk i ka dhënë pagën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *