Beatrix përlot me rrëfimin/ Kur humba babanë qëndrova në këmbë, por kur m’u bë gjyqi nuk rrija dot në këmbët e mia..

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka disa javë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por vetëm sot ka dhënë intervistën e parë për emisionin “Fan Club”.

Këngëtarja ka folur si asnjëherë më parë për ndjenjat e saj ndaj Donald Veshajt, me të cilin krijoi një lidhje brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Trixa u shpreh se e ka marrë malli për Donaldin dhe në fillim e ndiqte shumë “Big Brother VIP”. Ajo shtoi se tani e ndjek më pak, e pikërisht të parë partnerin e saj.


Gjatë intervistës, Beatrix kujtoi edhe momentin kur është folur për herë të parë për romancën e tyre, duke e cilësuar si “gjyq i famshëm”.

“Ka ndërruar jetë babai dhe kam qëndruar në këmbët e mia, Kur është bërë gjyqi i famshëm nuk kam qëndruar në këmbë.

Mënyra se si jam gjykuar, më kanë kërkuar llogari për një gjë që nuk bëra asnjë hap gabim. Donaldi më ka thënë disa herë se e di se çfarë bëj. Unë që ndoqa zemrën time, dashurova, nuk kisha faj, më fyen”, u shpreh këngëtarja e njohur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *