Beniada i hedh miell Donaldit në dush/ Gjithë ai çun, dy lekë su*ë …

Donaldi iu bën shpesh rrengje banorëve të “Big Brother VIP”, sidomos Beniadës dhe Monikës. Së fundmi, ato të dyja janë bërë bashkë dhe i kanë marrë hakun aktorit.

Donaldi po lahej, kur Beniada dhe Monika i kanë hyrë në dush duke i hedhur miell mbi trup. “Ça bëni o”, ka thënë Donaldi.

Më pas Monika është larguar duke e lënë Beniadën të vetme. “Ja ta ktheva mbrapsht”, i ka thënë modelja Donaldit. Ajo ka hapur derën e dushit dhe i është drejtuar: Gjithë ai çun, dy lekë s*më! SHIKO VIDEON


Një “banor” i ri në shtëpinë e Big Brother. Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip” janë bërë me një “banor” të ri. Në oborrin e shtëpisë u pa një mace e vogël teksa qëndron pa frikë fare.

Beniada surprizohet dhe reagon e habitur, teksa çohet me Ilirin për ta kapur, por macja largohet shumë shpejt. Ajo ka fituar zemrat e te gjitheve me perzemeresine dhe origjinalitetin, saqe me shqipen e saj te veçantë krijon edhe hilaritet ne shtepi.

Pak dite me pare, ajo ka rrëfyer një prapaskenë të një historie dashurie që askush nuk e dinte. Beniada ka rrëfyer se ka qenë e lidhur 7 vjet, që kur ishte 16 vjecc, me Mattia De Sciglio, futbollisti i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit, pikërisht kur ky luante te kuqezinjtë…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *