Bora tregon se ka një të dashur dhe e zbulon kush është

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Bora Zemani, është mjaft shumë në vëmendje së fundi.

Ajo është bërë tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me imazhe e video nga më të ndryshmet.


Prezentuesja e “Për’puthen”, si duket sapo na tregoi se ka të dashur por kush është .

Ajo ka postuar një video në “TikTok”, ku ajo pytet se “Çfarë ka?”, dhe Bora përgjigjet duke thënë se ka të dashur por duke iu referuar një shoqeje.

Të jetë thjesht një video dhe Bora dëshiroi të “nguc” pak publikun, apo tanimë ka gjetur edhe të dashur nuk dihet./Kosovarja/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *