Iliri dhe Arjola puthen në buzë/ Olti Curri bën reagimin epik…

Prova e kësaj jave ka bërë që Iliri dhe Arjola të shkëmbejnë një puthje në buzë. Në këtë provë të dhënë nga “Vëllai I Madh” banorët duhet të imitonin një pjesë prej një filmi të vjetër shqiptar,

të ndarë në grupe nga dy. Iliri dhe Arjola ishin vendosur bashkë për të riaktruar një pjesë nga filmi i vjetër “Edhe kështu, edhe ashtu”.

Gjatë këtij interpretimi, ndodhi dhe ajo që nuk pritej. Iliri dhe Arjola shkëmbejnë një puthje në buzë që tashmë ka pushtuar rrjetin. Megjithëse e gjitha ishte aktrim dhe për provën e javës.


Këtë javë banorëve shtepisë së “Big Brother VIP” kanë si provë që të imitojnë një pjesë prej nje filmi të vjetër shqiptar, të ndarë në grupe nga dy.

Iliri dhe Arjola ishin bashkë ne grup dhe duhet te imitonin një pjesë nga filmi i vjeter “Edhe keshtu, edhe ashtu”. Papritur, Iliri dhe Arjola shkëmbejne nje puthje ne buze,

madje ishte Arjola ajo qe iu afrua Ilirit. Ky moment është pikasur menjëherë dhe ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Madje blogeri Olti Curri e ka publikuar këtë foto, ku mbishkruan: “Edhe Arbana po qesh”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *