Bora Zemani ‘personazhi i vitit’, ky është reagimi i Donaldit

Një detyrë të re kanë pasur sot banorët e Big Brother VIP, ata kanë pasur detyrë të gjejnë se cilat janë lajme të vërteta dhe cilat të rreme, nga një listë e dhuruar nga ‘Vëllau i Madh’.

Në njërin nga lajmet u përmend edhe Bora Zemani, në lajm thuhej: Bora Zemani u shpall ‘personazhi i vitit’.


Donaldi ishte ai i cili reagoi pas këtij lajmi, ‘Nëse ky votimi bëhet me klikime, me kështu… se nuk e di si është bërë vitet e tjera, votojnë njerëzit? nëse është kështu mendoj që po’, u tha në reagimin e Donaldit.

Kujtojmë se Donaldi kishte debate të ashpra me Einxhelin pikërisht pasi kjo e fundit kishte thënë se Donaldi u bë i famshëm fal ish të dashurës, Bora Zemani./Lajmi.net/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *