Donaldi bën një veprim romantik që do ta emocionojë Trixën

Donald dhe Trixa janë një nga çiftet më të përfolura të këtij formati, ani pse lidhja e tyre nuk u mirëprit nga publiku e veçanërisht nga fansat e Donaldit dhe Borës për shkak të situatës që la pezull me moderatoren, ata kanë vazhduar lidhjen pavarësisht të gjitha paragjykimeve e kryqëzimeve që iu janë bërë.

Ndonëse Beatrix nuk është më pjesë e BBV, në intervistën e fundit ajo ka treguar se po e merrë malli shumë për Donaldin dhe se emocionohet shumë kur e sheh se edhe aktorit i mungon ajo.


Ndërkohë, së fundmi Donaldi ka bërë një veprim romantik ndaj Trixës që me siguri do ta emocionojë fort.

Ai ka stampuar foton e Beatrixës në bluzën e tij.

Se si do reagojë këngëtarja posa ta shohë pritet për t’u parë reagimi i saj.

Ndryshe, para pak ditësh Trixa ka publikuar këngën “Faj”, një dedikim për historinë e tyre të dashurisë./Lajmi/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *