“Donaldi martohet me Borën”, aktori i emisionit të njohur shokon me deklaratën

Reality show “Big Brother VIP” tanimë është kthyer një nga emisionet që ka tejkaluar qdo lloje pritshmërie.

Duke qenë se gara është në javët e fundit, edhe publiku po hamendëson për fituesin e çmimit të madhë, shkruan “Kosovarja”.


Momentalisht dy pretendentët me mundësi më të madhe janë Iliri dhe Donaldi.

Së fundi, aktori i njohur Agron Llakaj u shpreh në mes dyshes do të jetë fitues aktori i humorit Veshaj.

Kështu ai në mes të humorit shtoi  se Donaldi do të martohet me Borën pas çmimit të madhë.

Pjesë nga biseda:

Gjithçka u komentua brenda humorit në Al Pazar. “Big Brother-in e more vesh se kush do ta fitojë? Zihen kot aty”.

Agron Llakaj: Kush? Aktori i Al Pazar: Ilir Shaqiri.Agron Llakaj: Jo mo. Mua më thanë që fiton Donaldi

Aktori i Al Pazar: Jo ai e fiton! Donaldi martohet me Borën. Ishte humori mjaft i veçantë në lidhje me Donaldin, i cili ka dalë nga Al Pazar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *