Iliri nuk di asgjë/ Ja surpriza e bukur që e pret nga e bija kur të dalë…

Emily, vajza e Ilir Shaqirit e ftuar sot në “Wake Up”, tha se ka një projekt, i cili do të jetë surprizë për babanë e saj, pasi të dalë nga Big Brother VIP.

Ajo nënkuptoi se mund të jetë një këngë kushtuar qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe gjithë eksperiencave të përjetuara.

“Do të jetë surprizë se im atë është një nga figurat më të rëndësishme të jetës sime bashkë me mamin”, tha Emily.


“Do të shohim, në të vërtetë ekziston një projekt, por Emily është mes shkollës, po xhiron një serial televiziv, kursi për kanto”, tha Emanuela.

Kujtojmë se Emily dhe Emanuela ishin pjesë e surprizave nga produksioni për Ilirin në dy prej mbrëmjeve prime për të shuar sadopak mallin.

Edhe pak ditë na ndajnë nga nata finale e Big Brother VIP, ndërsa Iliri është përzgjedhur si finalisti i parë me votat e publikut.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *