Romeo dhe Aleksia i japin fund lidhjes së tyre? Ky është detaji që i nxori zbuluar

Qifti Romeo dhe Aleksia, ka kohë që janë duke përjetuar një lidhje romantike por duke mos zbuluar më shumë.

Binjaku Veshaj gjithnjë ka qenë i rezervuar sa i përket kësaj lidhje, dhe në të kundërtën e tij Aleksia nuk ka ngurruar të flasë kur është ftuar në disa intervista.


Së fundi, si duket dyshja janë duke kaluar një krizë në lidhjen e tyre, pasi u vu re se çifti nuk ndiqen më në Instagram.

Të dy i kanë bërë “Un -follow”, duke lënë dyshime se qifti nuk janë duke kaluar mirë këto kohë por, çfarë fshihet pas këtyre veprimeve mbetet të shihet./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *