“Shperthen” dashuria në Big Brother, Beniada puth Donaldin

Donald Veshaj ka rënë përsëri në syrin e medieve rozë, gjatë gjithë kohës aktori i humorit është duke qëndruar vetëm në çdo cep të shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Beniada është ajo e cila i afrohet dhe ndan me të momente nga jeta e saj private dhe dyshja kanë filluar të kenë një lidhje të fortë miqësie, teksa modelja është shumë e lidhur edhe me Enxhin.

Së fundmi, në një video të publikuar nga produksioni Beniada shihet duke i dhuruar një puthje Donaldit.

Ndaj kësaj videoje nuk kanë munguar edhe komentet nga ndjekësit të cilët u shprehën se Donaldi dhe Beniada shkojnë shumë si çift./GazetaBlic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.