Beniada puth Donaldin, shpërthejnë komentet: Shkoni shumë bashkë

Beniada dhe Donaldi janë dy banorët që kanë miqësi pothuajse që nga fillimi i edicionit të Big Brother VIP, edhe pas debateve të ashpra mes Donaldit dhe Einxhelit, Beniada ka qëndruar afër Donaldit.

Derisa sot ata po bënin punët e shtëpisë, Beniada i ka dhuruar një puthje Donaldit.


E në videon e postuar në faqen e Big Brother VIP, komentuesit e kanë pritur mirë këtë puthje, madje ata kanë komentuar në video duke cilësuar se mes Donaldit dhe Beniadës ka kimi.

Beniada ishte në televotim bashkë me Monikën dhe Beniada u shpall finalistja e dytë./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *