Donaldi së shpejti nis punën në Top Channel, koleget e tij të reja janë Bora Zemani dhe Einxhel Shkira

Sot është nata e plotësimit të dëshirave në ‘’Big Brother Vip’’.

Pas Einxhel dhe Ilirit surpriza e rradhës iu dedikua Donaldit, ai së shpejti do të jetë bashkëprezantues me binjakun e tij Romeon në emisionin më të ri në ‘’Top Channel’’.


‘’Më lër të flas’’, titullohet emisioni bazuar në një nga batutat më të famshme të Donaldit në shtëpi.

Më lot në sy Donaldi i emocionuar falenderoi vëllanë e tij dhe tregoi se mezi pret të nisë këtë eksperiencë, ai në Top Channel, tashmë ka kolege të reja në punë, Bora Zemanin dhe Einxhel Shkirën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *