Einxhel Shkira përplaset me Balinën: Po foli prap do mbyll veshët, ose do iki dhomë tjetër

Einxhel Shkira është ndjerë e su.lmuar nga opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku.

Moderatores shqiptare nuk i kanë pëlqyer komentet që i ka dhënë opinionistja duke e quajtur jo feministe,  në debatin që ka pasur me Donaldin.

Madje në njërën nga klipet Einxhel shprehet se nëse Balina do thotë sërish të njëjtat gjëra, ajo do të largohet nga aty, dhe do të shkojë në dhomën e gjumit.

Balina i ka kundërshtuar të gjitha ato që tha Einxhel, duke thënë se edhe ajo ka folur edhe mirë për Einxhel, por që banorët i mbajnë mend vetëm fjalët jo të mira./Reporteri/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.