Arjola nuk e shqipton mirë mbiemrin e Borës, acarohet Donaldi

Dje (e marte) “Vëllai i madh” i ka vënë banorët e shtëpisë së famshme përball një prove të re, ata do të të lexonin titujt e lajmeve të fundit dhe të përgjigjen ashtu si mendojnë se është e vërtet apo i rremë.

Lajmet ishte duke i lexuar aktorja tropojane,Arjola Demiri, dhe derisa po e lexonte lajmin, “Bora Zemani shpallet personazhi i vitit 2021”, ajo nuk e shqipton mirë mbiemrin e moderatores dhe reagimi i ish të dashurit të saj, Donaldit ishte i menjëhershëm.


Aktori Veshaj reagoi i acaruar duke e përmirësuar mbiemrin e Borës dhe duke i thënë se kështu shqiptohet dhe jo siq e lexoi ajo, “Më fal, vëlla Zemani, Bora Zemani”, u shpreh Arjola pas reagimit të Donaldit.

Ndërsa, kujtojmë se aktori ka nisur lidhje të re dashurie me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj, gjatë kohës që kjo e fundit ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *