Dje tha që Big Brother e fiton Donaldi/ Dalina Buzi kapet keq me fansat e Ilirit…

Të premten më 18 shkurt mbahet finalja e reality-show që ka mbërthyer shqiptarët para ekranit për 4 muaj. Teksa ethet e garës janë bërë më të forta dhe njerëzit kanë nisur të aludojnë për fituesin.

Edhe mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” janë bërë parashikime rreth fituesit të madh të “Big Brother VIP”. Dalina Buzi tha se sipas mendimit të saj, Donaldi ka më shumë popullaritet.

“Është Donaldi ai që do fitojë “Big Brother VIP”. Online është shumë i populluar, por edhe për gjithë emocionet dhe dramat që u ka dhënë njerëzve këtë edicion, Donaldi e meriton.”- tha ajo.


Pas këtij mesazhi si duket Dalina është ‘kryqëzuar’ në rrjet nga fansat e Ilirit, Beniadën dhe Einxhel. Moderatorja ka reaguar e revoltuar në rrjetet sociale.

Ndërkohë moderatorja tjetër e “Goca & Gra”, Armina Mevlani mendon ndryshe nga Dalina. “Këtë Einxhel po e heq se nuk më pëlqen fare.

Për mua e fiton Iliri për artistin që është dhe kontributin e tij. Ai është shumë i suksesshëm, ia ka nisur nga zero dhe ka arritur të bëjë emër në një vend të huaj”- tha ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *