Motrat Zyba u japin ultimatum djemve, ja për çfarë bëhet fjalë

Laureta dhe Rrushe Zyba janë dy konkurentet nga Kosova që janë pjesë e Për’puthen, tashmë kur të dyja janë pjesë e këtij formati, vajzat kanë sqaruar diçka sot.

Në puntatën e sotme motrat Zyba u kanë japur ultimatum djemve, ishte Rrushja ajo e cila sqaroi se në momentin që njëri nga djemtë del në takim me motrën e saj Lauretë, ajo nuk do të dalë kurrë metë.


Bora ishte ajo e cila tha se do të ishte krejtësisht normale të dilnit me të njëjtin djalë derisa nuk keni pëlqim të fortë, por Laureta ishte ajo e cila insistoi duke sqaruar se nuk ndodhë një gjë e tillë.

Kujtojmë se Rrushja ishte konkurentja e parë femër nga Kosova që u bë pjesë e Për’puthen./Lajmi.net/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *