Arbana më e lumtur se asnjëherë/ Tregon cfarë pritet të ndodhë pas përfundimit të Big Brother

Prej disa muajsh Arbana Osmani i është përkushtuar me mish e me shpirt formatit “Big Brother”, të cilit iu rikthye pas disa vitesh mungesë. Pse jo, në fund të fundit? Eshtë puna e ëndrrave.

Prezantuarja e dashur për pubikun është shprehur shumë e lumtur për shikueshmërinë e lartë që ka patur ky format duke ndarë me ndjekësit edhe disa momente nga prapaskena.

“Jam shumë e lumtur, krenare dhe pafund mirënjohëse. Kam shijuar çdo pjesë. Jam me fat që bëj punën që dua me njerëzit që dua”, shkruan Arbana në faqen e saj zyrtare në Instagram.


Po çfarë presim pas Big Brother?, e pyet një fans/e. “Një film shumë të bukur në kinema që mezi pres ta shihni të gjithë”, përgjigjet moderatorja.

Sonte Big Brother ka gjysmëfinalen e madhe. Të martën do të jetë pushim, duke u zëvendësuar me Big Brother Fan Club, ndërsa të premten e ardhshme është finalja.

Iliri dhe Donaldi shihen si favoritët e këtij edicioni për të fituar 115 mijë euro (plus 10 mijë euro si finalistë). ATa janë të preferuarit e publikut.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *