Bora Zemani “çift” me Ilirin në serialin e Ermal Mamaqit? Ja si reagoi Donaldi

Të ftuarit specialë në Big Brother VIP kanë sjellë një atmosferë ndryshe një natë më parë, mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat.

Në një moment, teksa rrinin në oborr, po flisnin për serialin e Ermalit dhe ai nguc Donaldin duke i thënë se do marrë ish të dashurën e tij si aktore për ta bërë cift me Ilirin.


Ermal: Në këtë sezonin e ri do marrim Bora Zemanin si aktore.

Donald: Vetëm duhet ta paguash mirë.

Ermal: Po pse të djeg miza ty?

Donald: Po jo unë u kujdesa.

Ilir: Po unë kam ndonjë rol?

Ermal: Do jesh në cift me Bora Zemanin.

Donald: Mirë ndaji karakteret dhe flasim.

Salsano: Ti je ki.lleri, ky ka vr.arë dhe Trixën gabimisht.

Kujtojmë se Bora Zemani, Dobnald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj u kthyen në qendrën e diskutimeve në shtëpinë më të famshme të Shqipëri dhe jashtë saj, pas trekëndëshit të krijuar të dashurisë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *