Donaldi bën paqe me Einxhel/ Ja gjesti fantastik që ka bërë për të…

“Gjakrat” mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt duket se janë qetësuar. Aktori dhe moderatorja po qëndronin së bashku me banorët e tjerë të BBV në oborr,

dhe teksa Einxhel Shkira po haste vështirësi me heqjen e bluzës për shkak të krahut të thyer gjatë lojës në shtëpinë e Big Brother Vip.

Fillimisht i ka shkuar në ndihmë modelja Beniada Nishani dhe më pas aktori Donald Veshaj. Të dy e ndihmuan të hiqte bluzën, në mënyrë që prezantuesja të rrinte më rehat.


Duket se dyshja ka bërë ‘paqe’ me njëri-tjetrin dhe kanë hedhur pas krahëve mosmarrëveshjet mes tyre. Einxhel Shkira akuzoi Donald Veshajn se e hoqi padrejtësisht nga puna dhe nuk i dha rrogën kur e punësoi në emisionin e tij “Binjakët”.

Ndërsa aktori humorit iu drejtua duke thënë “di shumë gjëra për ty”, por nuk donte ti tregonte për të mos i prishur imazhin.

Kujtojmë se në spektaklin e sotëm janë në votim 4 banorë: Donaldi, Einxhel, Arjola dhe Monika, vetëm 2 prej tyre do shkojnë në finale, dy më të votuarit nga publiku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *