Ermal Mamaqi thotë që do marrë Borën në film/ Ja cfarë këshille i dha Donaldi

Të ftuarit specialë në Big Brother VIP kanë sjellë një atmosferë ndryshe një natë më parë. Mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat.

Në një moment, teksa rrinin në oborr, po flisnin për serialin e Ermalit dhe ai ngacmon Donaldin duke i thënë se do marrë ish të dashurën e tij si aktore për ta bërë cift me Ilirin.


Ermal: Në këtë sezonin e ri do marrim Bora Zemanin si aktore. Donald: Vetëm duhet ta paguash mirë. Ermal: Po pse të djeg miza ty?

Donald: Po jo unë u kujdesa. Ilir: Po unë kam ndonjë rol? Ermal: Do jesh në cift me Bora Zemanin. Donald: Mirë ndaji karakteret dhe flasim.

Kur ishin te dhoma e gjumit miqtë u interesuan nëse dikush gërhiste apo i bezdiste. Dhe banorët nisën nga tregimet e tyre.

Donaldi ka treguar një episod kur Sabiani ishte në gjumë. ‘Ishte në gjumë dhe lëshoi një p*r**ë aq të fortë sa u tremb edhe vetë.

Në shtëpi kanë filluar të qeshurat. Ndërsa Beniada tregoi se kishte parë ‘zarzavatet’ e dy banorëve dhe u kishte thënë të tjerëve që të veshin të brendëshme më serioze se u vareshin.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *