Kjo është Fifi, e thjeshtë pa pikë grimi

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të dashura në vend.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.


Ajo që bie më së shumti në sy e që komentohet shumë në lidhje me kënëgëtaren është se vjen shumë e thjeshtë në çdo paraqitje të saj dhe nuk ka komplekse, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse fytyr publike ajo gjithmonë është paraqitur si një njeri i thjeshtë dhe kjo e ka karakterizuar atë më së shumti.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto ku po duket shumë stil pa pikën e grimit. /Kosovarja/

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *