Monika e pakënaqur nga surpriza e “BB VIP”? Ja çfarë ka për të thënë ajo!

Gjatë “PRIME”-t të kaluar të ditës së martë pati një sërë emocionesh dhe surprizash nga “Vëllai i Madh” për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, konkretisht, Donaldit, Ilirit dhe Einxhel i janë mundësuar disa oferta të rëndësishme që i kanë çuar një hap para nga ana profesionale.

Stafi i “Top Channel” ka surprizuar konkurrentët, duke i dhënë Donaldit dhe Einxhel mundësinë për moderim të emisioneve të tyre, ndërkohë që Iliri do të jetë imazhi i “Digitalb”.


Monika, nga ana tjetër ka marrë gjithashtu një surprizë mjaft të këndshme, ku iu dhurua një garderobë plot me fustane, megjithatë, duket se kjo surprizë nuk i ka pëlqyer shumë aktores, e cila, ditën e sotme, gjatë një bisede në oborr me Donaldin dhe Beniadën, duket sikur po ‘ironizon’ surprizën e saj.

Ajo është shprehur se dëshira e saj nuk është vetëm të ketë rroba, duke e konsideruar këtë gjë vetëm si një ‘hobby’ e si pasion të sajin.

“Dëshira ime është vetëm rrobat? Unë e kam thënë si ‘hobby’-n tim po, që e kam pasion veshjen as që nuk diskutohet fare.

Absolutisht e kam pasion, ashtu sic kam pasion të shkoj në verë dhe të rri aty në plazh, në det, Mbaroj!”– ka ironizuar ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *