Nuk do ta besoni/ Bora, Triksa dhe Beniada paskan një “fiksim” të përbashkët

Bora Zemani, Beatrix Ramosaj dhe Beniada Nishani padyshim kanë qenë ndër vajzat më të komentuara të showbizit gjatë kësaj periudhe.

Të treja kanë profesione të ndryshme, njëra moderatore, tjetra këngëtare dhe tjetra modele e ju do thoni ç’i lidh bashkë përveç faktit që janë komentuar shumë në “Big Brother VIP”.

Vajzat i ka bërë bashkë dhe i njëjti stil. Bora, Trixa dhe Beniada janë shfaqur të treja me fustane të të njëjtit stil: një krahë të mbuluar, dhe pjesën tjetër dekolte.


Bora u shfaq me këtë stil në një prej primeve të “Përputhen” dhe duhet thënë se stili i saj ishte pak më i guximshëm me fustanin gri metalik.

Ndërsa Trixa dhe Beniada dukeshin shumë elegante, njëra me fustan rozë e tjetra me të zi. Ju cilin fustan do zgjidhnit për veten?

Kujtojmë se nuk është hera e parë që Triksa dhe Bora bëjnë “xing” me veshjet e tyre. Të jetë thjesht rastësi apo dy gocat ndjekin njëra-tjetrën këtë nuk e themi dot.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *