A mund ta merrni me mend se kush është kjo vajzë e re në foto?

Bukuroshja shqiptare ka hapur arkivat e fëmijërisë.

Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta.


Modelja e cila është duke vepruar në Londër, së fundmi ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël nga fëmijëria, dhe është vërtet problem ta njohësh.

Sa i përket jetës private përkundër spekulimeve të shumta, Arbenita është ende në lidhje me reperin Fero dhe çifti janë mjaft të lumtur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *