Ky është finalisti i tretë i “Big Brother VIP”

Sonte edhe dy banorë do të shkojnë në finale, Einxhel Shkira, Donald Veshaj, Arjola Demiri dhe Monika Lubonja janë votuar nga publiku që nga e marta.

Ndërsa sot edhe dy prej tyre do t’iu bashkohen finalistëve të parë e që janë Iliri dhe Beniada.


Moderatorja, Arbana Osmani me anë të zarfit të kuq prezantoi njërin nga finalistët e që është Donaldi.

Kujtojmë se, finalja e madhe do të mbahet të premten e ardhshme, pra sot një javë me datën 18 shkurt, në finale krahas fituesit të parave do të ketë edhe befasi tjera nga “Vëllai i Madh” për finalistët./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *