Bora dërgon një sinjal të pabesueshëm për të treguar se është me Donaldin

Prej kohësh prezantuesja Bora Zemani është më e përfolura kudo, flitet e për flitet për pamjen e jashtme, për prezantimin briliant në “Përputhën”, por edhe jetën e saj private.

Ndarja e Bores nga i shoqi dhe më pas lidhja me Donald Veshaj, bëri shumë zhurmë, ndërkohë që ndarja krijoi një vorbull thashethemesh.


Hyrja e Donaldit në “Big Brother VIP Albania” ka bërë që të ndizen edhe një herë thashethemet e Bora të bëhej personazh.

Kjo e fundit, e mbanë në gisht një unazë me syrin e “Big Brother”./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *