E kapi syri keq/ Arbanës i ndodhi e papritura dje…

Pak para se të fillojë spektakli i Big Brother Vip dhe Arbana Osmani befasoi të gjithë.

Ajo publikoi një video të takave të saj të cilat i zgjedhi sonte për t’i mbathur.

Mirëpo nuk shkoi çdo gjë si moderatorja e planifikoi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.