Fifi tanimë ka zyrtarizuar lidhjen e saj me djalin nga Shqipëria, Adis Patushin.

Ditë më parë Fifi dhe Adisi ishin bashkë në një koncert të këngëtares dhe aty ndodhi edhe puthja e cila i bëri të gjitha publike.


Lidhja e saj dhe Adisit u komentua kudo duke u bërë kryefjalë në mediat rozë ndersa së fundmi Fifi ka publikuar një foto krahë partnerit dhe i ka bërë atij një dedikim.

“Ti m’ke mua”, ka shkruar Fifi sipër imazhit të këndshëm me Adisin./Lajmi.net/