I mërzitur nga reagimi i Beatrix, Donaldi qëndron i vetëm dhe refuzon të festojë

Mbrëmjen e se premtes disa nga ish-banorët hynë në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të darkuar me finalistët, me ta pritej të hynte edhe Beatrix, por ajo refuzoi.

Madje nuk u shfaq as në studio duke u shprehur e lënduar nga batuta e Ermalit dhe Salsanos.


Shumë u mërzit nga reagimi i saj dhe Donaldi. Banorët treguan se ai kishte pritur me padurim ardhjen e Beatrix dhe u demoralizua nga veprimi i saj.

Gjatë mbrëmjes ai ka qëndruar i vetmuar dhe në heshtje, në një video të postuar në Instagramin zyrtar të “Big Brother VIP”, ai shihet tek qëndron i vetëm dhe refuzon të kërcejë me banorët e tjerë.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *