Kështu duket Dafina Zeqiri me ndryshimin e ri

Dafina vazhdon të eksperimentoj në dukjen e saj, dhe gjithmonë befason me atë se çfarë zgjedh.

Paraqitjet e Dafina Zeqirit nuk kanë fjalë, gjithmonë me plot shije dhe shumë stil.


Ajo në imazhet e fundit që ka ndarë në Instagram duket se i ka ndryshar flokët, me një stil që ka qenë ne trend vitin e kaluar, e që po rikthehet e po pëlqehet prap.

Dafinës i shkon shumë ky stil dhe duket bukur edhe me grimin që ka zgjedhur ta bëjë, ani pse shumë i rënduar./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *