“Mos ma nguc grun”, Dj Dagz i drejtohet Donaldit pas debatit me Einxhel

Para disa javësh Donald dhe Einxhel patën një debat të ashpër mes vete që kaloi edhe në ofendime derisa kjo e fundit deklaroi se aktori ka marrë famë nga ish e dashura e tij, Bora Zemanit.

Ndërsa, pasi kaloi kohë nga përplasja e dyshes duke mos pasur shumë kontakt dhe pse brenda shtëpisë rrinin në distancë, së fundi kanë filluar të shkëmbejnë disa fjalë.

Kështu, ndaj këtij rasti i dashuri i moderatorës, DJ Dagz, ka shprehur pa pakënaqësi ndaj Donaldit, derisa ishte i ftuar mbrëmë në shtëpinë e famshme për darkë ai i ka kërkuar aktorit të humorit që të bëjë kujdes dhe të mos e ng.acmojë Einxhel.

Këtë gjë ai e ka shprehur gjatë një bisede që ka zhvilluar me Einxhel, ku Dagz i thotë se “Kam qenë nervoz me pjesën e Donaldit, i thashë kujdes vëlla mos ma ng.acmo gruan se nuk më pëlqeu”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.