Nami në rrjet/ Beniada dhe Big Mama puthen në buzë…

Mbrëmjen e së premtes në Big Brother VIP janë shpallur katër finalistes zyrtarë të këtij edicioni. Einxhel, Beniada, Ilir dhe Donaldi janë katër të famshmit që garojnë për të marrë çmimin kryesor prej 115 mijë eurosh.

Ata gjatë kësaj jave kanë pasur mundësinë që të takojnë personazhe të ndryshme dhe ish-banorë dhe të darkojnë me ta, por kjo do t’u kushtonte me zbritje parash nga çmimi i madh.


Mbrëmjen e së premtes finalistët takuan disa prej ish-banorëve të cilët janë futur në shtëpi dhe kanë darkuar së bashku.

Këngëtarja Big Mama e cila njihet për karakterin e saj karizmatik dhe humorin, e tregoi që në hyrje se kishte një mall të madh për Beniadën.

Kjo e fundit gjithashtu dukej e lumtur nën shoqërinë e Big Mamës, pasi gjatë gjithë kohës qëndroi e shoqëruar me të. Në një moment madje dy vajzat shkëmbyen puthje në buzë, në shenjë të dashurisë dhe miqësisë që kanë me njëra-tjetrën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *