Dje Bora Zemani u komentua shumë për veshjen e saj gjatë Për’puthen Prime.

Mbrëmë ajo u shfaq e veshur si aktorja Zendaya e cila në filmin e Spiderman ka luajtur rolin e të dashurës së Spiderman.


Një analizë që Olti Curri ka hedhur në storjen e tij në Instagram, hedh dyshime se kjo është një mesazh për Donaldin.

Sipas tij ajo është veshur e tillë duke ditur faktin që Donaldit i pëlqen filmi i Spiderman, Bora Zemani është njëri ndër personazhet më të përfolura dhe pothuajse secili veprim i saj bëhet lajm./Lajmi.net/