“Jam bërë ujë”, Anxhela Peristeri emocionohet në takimin 4 minutësh me Brunon në Për’puthen

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuar këtë të shtunë në Për’puthen Prime, ndërsa dhuroi disa prej këngëve të saj më të bukura.

Ajo gjithashtu u përball me Brunon në një takim katër minutash.


Një takim i realizuar më së miri nga ata të dy, duke mos munguar komplimentet dhe emocionet.

Këngëtarja shqiptare u shpreh se ishte e dashuruar, duke theksuar se për artistët kjo është shumë e rëndësishme gjatë krijimit.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *