Donaldi Romantik i paparë/ Ja si e ka uruar Beatrixën për shën Valentin…

Aktorit Donald Veshaj më në fund i është mbushur mendja që të urojë këngëtaren Beatrix Ramosaj për festën e Shën Valentinit.

Einxhëll dhe Beniada po i luten prej dy ditësh, Donaldit që t’i bëjë Trixës një organizim për Shën Valentinin. Ndonëse Donaldi ishte kategorikisht jo, teksa ka qenë në oborr me Beniadën,

kjo e fundit është përpjekur t’i mbushë mendjen që të paktën ta urojë. “Gëzuar Trixa, meqë na i dhj**e”, dëgjohet të thotë Donaldi.

Teksa të premten do të mbahej darka e banorëve dhe ish banorëve në BBV, ishte Trixa ajo e cila në momentin e fundit nuk morri pjesë.

Trixa ishte prekur nga një batutë e zhvilluar në shtëpi nga disa mysafirë special si Salsano Rrapi, Ermal Mamaqi, Xhemi, Agron Llakaj dhe Flor Gjini, ku disa prej tyre përmenden Bora Zemanin.

Donaldi ishte ai i cili u prek shumë dhe nuk e besonte që ajo batutë ka ndikuar për Trixën. Pas asaj u aludua shumë që Beatrix Ramosaj nuk ndodhet në Shqipëri dhe se ka udhëtuar jashtë vendit.

Që nga ai moment Trixa nuk e ka bërë asnjë postim në Instagramin e saj. Por derisa kushërira e saj ka postuar një foto në profilin e saj, lihet të kuptohet vendi ku Trixa ka shkuar.

Një tatuazh në krah që është i njëjtë me atë të Trixës, u kap në foton e Anxhelinës. Si duket vajzat janë duke i kaluar pushimet në Dubai.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.