“Keni menduar ta lini lojën?”, Donaldi habit me përgjigjen e tij

Gjatë ditës së sotme teksa qëndronin në oborr Iliri, Donaldi dhe Beniada, diskutonin me njëri-tjetrin.

Teksa po flisnin modelja i pyet nëse dy konkurrentët e kishin menduar ndonjëherë të linin lojën.


Donaldi u shpreh se e ka çuar në mendje dhe se e ka menduar nëse hyrja e tij në”BBV”, ishte gjëja e duhur që ai ka bërë.

Pavarësisht tundimeve, aktori gjithashtu u shpreh se nuk e ka lënë egoja që të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri./GazetaBlic/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *