U ndanë, por dedikimi i Mozzikut për Loredanën është padyshim më i ndjeri

Ndarja e dyshës së njohur Mozzik dhe Loredana, vazhdon të komentohet akoma në mediat rozë, çdo veprim i tyre në një mënyrë apo tjetër lidhet me njëri-tjetrin.

Reperi i njohur Mozzik, ditën e djeshme më 14 shkurt, ka publikuar albumin e tij të dytë të titulluar “Lamboziki”.


Ky album u prit mjaft mirë nga fansat e tij, e padyshim që dedikimet siç duket nuk munguan në këtë album.

Reperi vendosi që për Shën Valentin të publikoj këtë album, ku njëra nga këngët e titulluara “A po rrin”, dukshëm është dedikim për këngëtaren e njohur Loredana Zefi, cifti kanë një vajzë me emrin Hana./GazetaBlic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *